بررسی مشکلات زنان بخش کوهسار

  • ارسال شده در تاریخ : 24 فروردین 1395, 09:51
  • توسط: admin
  • نظرات : 0
  • موضوع: خبرها
جلسه ای با عنوان شناخت توانمندیهای زنان بخش کوهسار و بررسی مشکلات آنان ، ساعت 10 صبح مورخ 23/1/95 در محل سالن جلسات بخشداری کوهسار برگزار شد.
در این جلسه که تعدادی از بانوان اهل بخش کوهسار ، دهیاران خانم بخش، مسئول امور بانوان فرمانداری و کارشناسان بخشداری کوهسار حضور داشتند آقای دکتر خدرلو با اشاره به اینکه جامعه موفق با حضور آگاهانه زنان و بانوان پیشرفت کرده است به فلسفه حضور زنان در فعالیتهای اجتماعی و افزایش سطح سواد و آگاهی آنان اشاره و از تمام بانوان حاضر در جلسه خواستند علیرغم وجود برخی مشکلات و کمبودها در جهت ارتقای سطح دانش و سواد خود اقدام نمایند.
ایشان در ادامه ضمن اعلام آمادگی بخشداری جهت حمایت از طرحها و زمینه های پیشرفت بانوان افزودند: « سعی کنیم زنان موفق روستاهایمان را معرفی و آنها را الگو قرار دهیم . زن و مرد در کنار هم موفق هستند و نباید مقابل یکدیگر قرار گیرند.»
بخشدار کوهسار با اشاره به اهتمام در معرفی صنایع دستی بخش کوهسار و مشارکت بانوان در این امر ، در خصوص تشکیل سمنی جهت بررسی مشکلات بانوان بخش کوهسار و پشتیبانی از این سمن تاکید نمودند.
بانوان حاضر در جلسه نیز به بیان مشکلات و خواسته های خود و بیان نقطه نظراتی جهت پیشرفت بانوان پرداختند.
در خاتمه برخی از حاضرین در جلسه جهت عضویت در سمن اعلام آمادگی کردند و مقرر شد طی هفته آتی و با حضور مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان، نسبت به تشکیل سمن مذکور اقدام گردد.
بررسی مشکلات زنان بخش کوهسار
بررسی مشکلات زنان بخش کوهسار
بررسی مشکلات زنان بخش کوهسار
بررسی مشکلات زنان بخش کوهسار
بررسی مشکلات زنان بخش کوهسار
Tags

ارسال نظر

  • عکس خوانده نمی شود

نظرات دیگران

در حال حاضر نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید !
اجرا و پشتیبانی : شبکه تجارت الکترونیک ایران | فایل ساز